دوشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / بانوان / اتاق خواب دخترانه و دکوراسیون صورتی بهمراه تصاویری زیبا

اتاق خواب دخترانه و دکوراسیون صورتی بهمراه تصاویری زیبا

index

دی ایران: اگر در شرف دختردار شدن هستید یا دختری در خانه دارید که می خواهید برای او اتاق جداگانه ای در منزل خود قرار دهید حتما تا کنون به یک اتاق خواب دخترانه اندیشیده اید  .

اتاق خواب صورتی
اتاق دخترانه

یکی از مسائلی که در دکوراسیون مدرن امروزی بسیار مورد توجه قرار می کیرد و امروز از جمله واجبات شده است رنگ زمینه اتاق خواب نسبت به جنسیت بچه می باشد بطوری که برای پسرها معمولا از طیف رنگ آبی استفاده می شود و برای دخترها از طیف رنگ صورت و گاهی رنگ بنفش .

دکوراسیون-اتاق-دخترانه
اتاق دخترانه

ناگفته نماند دختران کم سن و سال تر معمولا رنگ صورتی را می پسندند و دختران جوان طیف رنگ بنفش را.

اتاق دخترانه صورتی
اتاق دخترانه صورتی

برای طراحی هر اتاقی لازم است شما یک رنگ زمینه را در نظر گرفته و بیشتر از طیف رنگهای همان رنگ استفاده کنید .

رنگ صورتی اتاق خواب
رنگ صورتی اتاق خواب

می توانید برای دیوارهای اتاق دخترانه از یک رنگ صورتی ملایم که چشم را نزند بهره ببرید و سایر وسایل اتاق را مثل تختخواب ، میز کامپیوتر ، صندلی  و کمد در رنگهای دیگری از طیف صورتی استفاده کنید .

اتاق صورتی و بنفش
اتاق صورتی و بنفش

اتاق خواب در کشورهای غربی

لازم به ذکر است که بدانیم در کشورهای اروپایی معمولا اتاق خوابها را بزرگ در نظر می گیرند و اتاق خواب محل تمام فعالیتهای کودک است و طبیعتا این اتاق متراژ بالایی دارد تا بتواند همه نیازهای کودک را پاسخ دهد ولی در کشور ما متاسفانه کمتر خانه ای وجود دارد که اتاق خوابی بزرگتر از ۱۶ متر داشته باشد .

 

رنگ صورتی ملایم
رنگ صورتی ملایم

همچنین در کشورهای غربی از آنجا که تمامی فعالیتهای کودک در اتاق خوابش صورت میگیرد معمولا جایی را انتخاب میکنند که نور کافی داشته باشد اما در کشور ما جایی را که کم نور است برای خواب استفاده می کنند زیرا معمولا فقط برای خوابیدن به اتاق خواب خود می روند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *