یکشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / کامپیوتر / ترفند / از بین بردن جاسوس های ویندوز با Spy Emergency

از بین بردن جاسوس های ویندوز با Spy Emergency

3 جاسوس افزارهای ویندوز را با Spy Emergency از بین ببرید

آسا رایان: جاسوس افزارهای ویندوز را با Spy Emergency از بین ببرید !!! تنها ویروس نیست که مشکلات امنیتی برای کاربران سیستم عامل ایجاد می کند . بلکه تروجان ، جاسوس هایی که به صورت مخفی در ویندوز فعالیت دارند ، کی لاگر و غیر . همه و همه تهدید برای یک سیستم عامل و کاربر به حساب می آید . راه حل چیست ؟  راه حل استفاده از نرم افزارهای ضد جاسوسی مثل Spy Emergency می باشد . Spy Emergency نرم افزاری از سری نرم افزارهای ضد جاسوس است، که از توانایی بالایی در نابودی انواع Spyware (نرم افزارهای جاسوسی) Adware (نرم افزارهای تبلیغاتی) Malware (نرم افزارهای Homepage hijackers (مخرب های نرم افزارهای مرورگر اینترنت) Remote administration tools (ابزارهای جاسوسی کنترل از راه دور سیستم) ActiveX Components (کامپوننت های مخرب اکتیو ایکس) Dialers (شماره گیر های خودکار که موجب پول تلفن های هنگفت می شوند)Keyloggers (نرم افزار های ثبت کلید های تایپ شده) Trojans (تروجان ها) ToolbarsTracking (دزدیدن ردپاهای ثبت شده ی سیستم ها) و بسیاری از نرم افزارها و فایل های مخرب دیگر سیستم برخوردار بوده و قادر است شما را در محیط خطرناک اینترنت یاری و هدایت نماید.

۱. ابتدا نرم افزار را  دانلود و نصب کنید .

1 جاسوس افزارهای ویندوز را با Spy Emergency از بین ببرید

 

۲. اگر فکر می کنید سیستم عامل شما دارای تروجان ، جاسوس هایی که به صورت مخفی در ویندوز فعالیت دارند ، کی لاگر و غیر است بر روی گزینه Quick Scan  کلیک کنید .

2 جاسوس افزارهای ویندوز را با Spy Emergency از بین ببرید

 

۳. صبر کنید تا سیستم به صورت کامل مورد بررسی قرار بگیرد . شما نیاز به انجام هیچ کاری ندارید زیرا برنامه به صورت اتوماتیک فایل های مخرب را شناسایی و حذف می کند . همانطور که مشاهده می کنید برنامه دارای تنظیمات خاصی نیست . شما می توانید نوع اسکن را در همان ابتدا مشخص کنید .
این برنامه به صورت اتوماتیک آبدیت گرفته و سیستم را در هنگام کار کردن مورد بررسی قرار میدهد .
در قسمت Option  می توانید به صورت دستی تنظیم کنید که چه روزهایی سیستم مورد بررسی توسط برنامه قرار بگیرد .

3 جاسوس افزارهای ویندوز را با Spy Emergency از بین ببرید

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *