یکشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / کامپیوتر / ترفند / باز کردن تب های جدید با استفاده از کلید کیبورد

باز کردن تب های جدید با استفاده از کلید کیبورد

 ترفند باز کردن تب های جدید با استفاده از کلید کیبورد

باز کردن تب های جدید با استفاده از کلید کیبورد

 آسارایان : بسیاری از کاربران هنگام وبگردی صفحات متعددی را به‌طور همزمان در مرورگر باز می‌کنند. مرورگرهای امروزی نیز برای مرتب کردن صفحات، آنها را در تب‌های جدیدی به‌نمایش درمی‌آورند تا نواروظیفه‌ ویندوز شلوغ نشود و دسترسی به تب‌ها نیز براحتی امکان‌پذیر باشد. (در حال حاضر نسخه فاییرفاکس جدید دارای ۲ باگ می باشد یکی مربوط به بستن تب ها ودیگری Select اتوماتیک متون)
اگر شما هم دوست دارید هنگامیکه می خواهید یک لینک را باز کنید در تب جدید به صورت اتوماتیک باز شود می توانید از این ترفند استفاده کنید .

برای باز کردن یک لینک در تب جدید و ماندن در تب فعلی دو روش وجود دارد که بدون کلیک راست کردن و انتخاب گزینه Open new Tab انجام می شود . اولین روش رفتن بر روی لینک مورد نظر و کلیک بر روی اسکرول موس . بله به همین سادگی . ماوس را بر روی یک لینک ببرید و بر روی اسکرول موس کلیک کنید .
دومین روش هم انتخاب کلید Ctrl از روی صفحه کلید و انتخاب لینک با موس  . مشاهده می کنید که در صفحه فعلی بخش آموزش باقی مانده اید ولی مطلب جدید را هم در یک تب جدید باز کرده اید . این دو روش را بنده در بیشتر مواقع استفاده میکنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *