شنبه , ۳۰ تیر ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / بانوان / با این ترفندها چشم های خود را برجسته کنید

با این ترفندها چشم های خود را برجسته کنید

با این ترفندها چشم های خود را برجسته کنید

مدآنلاین: برجسته کردن و درشت کردن چشم‌ها به کمک آرایش قوانینی دارد که دانستن و به‌کار گیری این قوانین باعث حصول بهترین نتیجه می‌شود.با ما همراه باشید تا نحوه برجسته کردن چشم‌ها  در صورت را به شما نشان دهیم.

مژه‌هایتان را فرکنید: یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای بزرگتر نشان دادن چشم‌ها استفاده از فرمژه است، پس فراموش نکنید حتما قبل از ریمل زدن مژه‌های‌تان را فر کنید.

از مژه مصنوعی استفاده کنید: اگر قصد شرکت در یک مراسم کاملا رسمی و بزرگ  دارید، سعی کنید از مژه مصنوعی استفاده کنید ، این کار باعث درشت‌تر و زیباتر به نظر رسیدن چشم‌ها می‌شود.

با این ترفندها چشم های خود را برجسته کنید

به مژه‌های پایین هم ریمل بزنید: بسیاری از متخصصان گریم معتقدند ریمل زدن به مژه‌های پایینی هم باعث درشت‌تر دیده شدن چشم‌ها می‌شود ، البته باید توجه کنید که برای ریمل زدن به مژه‌های پایینی ابتدا مژه‌های بالا را ریمل بزنید، سپس بدون اینکه دوباره فرچه ریمل را داخل ظرف ریمل وارد کنید، مژه‌های پایین را ریمل بزنید ، فرچه را به طور عمودی روی مژه‌های پایین عقب ، جلو ببرید.

خط چشم سفید استفاده کنید: یک روش دیگر برای بزرگتر نشان دادن چشم‌ها استفاده از خط چشم سفید است. داخل پلک پایین را به کمک یک مداد سفید نرم خط سفید بکشید. البته این خط سفید را می‌توانید در گوشه چشم‌تان نیز بکشید.

ابروهای‌تان را تمیز و مرتب نگه دارید : برای اینکه چشمان‌تان بزرگتر و برجسته‌تر دیده شود، باید به ابروهای‌تان نیز توجه کنید و یک قوس خفیف به ابروهای‌تان بدهید و همواره ابروهای‌تان را تمیز و مرتب نگه دارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *