جمعه , ۲۹ تیر ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / مذهبی / ادعیه / ختم صلوات بسیار مجرب برای حاجت روایی

ختم صلوات بسیار مجرب برای حاجت روایی

ختم صلوات,ختم صلوات برای حاجت روایی
یکی از ختومات بسیار مجرب این است که :

۱۳۳ مرتبه به باب الحوائج عباس بن علی (ع) صلوات هدیه کند.مدت این ختم را ۱۳۳روزیا ۴۰روز یا ۲۱ روز فرموده اند که اغلب بر همان روزهای اول به نتیجه می رسد.

و نیز به فاطمه ام البنین،مادرحضرت ابوالفضل العباس (ع)توسل بجوید و به مدت چهل روزهر روز ۱۳۵ صلوات به روح آن مخدره هدیه نماید. این عمل مجرب است.

ختم صلوات بسیار مجرب

۱۴۰۰ صلوات نذر حضرت باب الحوائج موسی بن جعفر (علیه السلام) برای برآورده شدن حوائج مشروعه بسیار موثر است. – این عمل بسیار مجرب است-

ثواب صد بار صلوات بر پیامبر صلى الله علیه و آله درروز جمعه

امام رضا علیه السلام نقل مى نمایند که رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند: کسى که در روز جمعه صد بار بر من صلوات بفرستد، خداوند شصت حاجت او را بر آورده مى نماید: سى حاجت مربوط به دنیا و سى حاجت مربوط به آخرت .

حضرت صادق علیه السلام فرمود: مردى نزد پیغمبر صلى الله علیه و آله آمد عرض کرد: اى رسول خدا من یک سوم صلواتم را براى شما قرار دهم ، نه بلکه نیمى از صلواتم را مخصوص شما گردانم ، نه بلکه تمامى آن را از آن شما گردانم ، رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمود: در این صورت خرج و معونه دنیا آخرت تو کفایت شود، در این هنگام مردى عرضه داشت : خدا تو را نیکى دهد، چگونه دعایش را به او اختصاص مى دهد؟ امام صادق علیه السلام فرمود: چیزى از خدا نمى خواهد، مگر این که قبل از آن بر محمد و آل محمد صلوات مى فرستد.

منبع : aghigh.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *