یکشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / گوناگون / ساخت وسایل خونه با استفاده از جعبه میوه!!!!

ساخت وسایل خونه با استفاده از جعبه میوه!!!!

با جعبه های چوبی می توانید وسایل دکوری بسازید!! به عنوان سرگرمی روزهای تعطیل می تونید با استفاده از جعبه های چوبی وسایل خوشگلی برای خونه خودتون بسازید میشه با این جعبه ها قفسه آشپزخونه ، کتابخونه، حتی تخت!!!! حتی اگر کهنه باشند! بازم بستگی به سلیقه خودتون داره که چه طور از آنها استفاده کنید! بهتر نیست قدری از زندگی مصرفی فاصله بگیریم و برای تنوع هم که شده خودمون دست بکار شیم و از مواد دور ریز ! وسایل خوشگل بسازیم! و لذت خلق کردن را تجربه کنیم؟ و با مشغول شدن به این کار تنش و استرس روزانه را از خودتون دور میکنید!!! امتحان کنید!

در اینجا چندین ایده برای ساخت وسایل منزل با استفاده از جعبه های چوبی براتون گذاشتم که می توانید از آنها الهام گرفته و وسایل خودتون را با رنگ و شکل دلخواه خود بسازید.

دکوراسیون 002سلام بانو! دکوراسیون 003سلام بانو! دکوراسیون 004سلام بانو! دکوراسیون 005سلام بانو! دکوراسیون 006سلام بانو! دکوراسیون 007سلام بانو! دکوراسیون 008سلام بانو! دکوراسیون 009سلام بانو! دکوراسیون 010سلام بانو! دکوراسیون 011سلام بانو! دکوراسیون 012سلام بانو! دکوراسیون 013سلام بانو! دکوراسیون 014سلام بانو! دکوراسیون

منبع:salambano.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *