یکشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / فن آوری / ضبط مکالمات در گوشی های اندروید با نرم افزار ACR

ضبط مکالمات در گوشی های اندروید با نرم افزار ACR

ضبط مکالمات

آسا رایان: ضبط مکالمات تلفنی در گوشی های اندرویدی با نرم افزار  ACR  کار بسیار ساده ای می باشد .  ACR Call Recorder اپلیکیشن بسیار کاملی در زمینه‌ی ضبط مکالمات است که امکان ضبط دو طرفه‌ی صدا را با فرمت‌های گوناگون مانند ۳gp, Amr, Ogg و… در اختیار کاربر قرار می‌‌دهد. به کمک این اپلیکیشن می‌‌توانید بدون محدودیت زمانی به ضبط مکالمات پرداخته و بعد از پایان مکالمه از داخل خود این اپلیکیشن به شنیدن این فایل‌های ضبط شده بپردازید. دارا بودن ابزاری برای جستجوی مکالمات ضبط شده، قابلیت چینش و مرتب‌سازی بر اساس تاریخ، قابلیت ارسال خودکار مکالمات ضبط شده به ایمیل برای داشتن یک فایل پشتیبان از آن‌ها (‌نیازمند ارتباط اینترنتی‌)، قابلیت حذف اتوماتیک مکالمات ضبط شده‌ی قدیمی‌تر، قابلیت قفل‌گذاری روی مکالمات، وجود تنظیمات مختلف ذخیر‌ه‌ی صدا و تعیین کیفیت و پشتیبانی از فضاهای ابری جهت ذخیره‌ی مکالمات از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن فوق‌العاده هستند . در ادامه روش استفاده از این اپلیکیشن را آموزش میدهم.

۱. برای دانلود این برنامه در بازار کلمه ACR را تایپ کرده و برنامه را نصب کنید . سپس محیط اصلی برنامه همانند تصویر زیر نمایش داده می شود .

1 آموزش ضبط مکالمات تلفنی در گوشی های اندرویدی با نرم افزار  ACR

 

۲.شما هر تماسی که بگیرید یا با شما گرفته شود مکالمه در محیط اصلی برنامه به صورت اتوماتیک ضبط خواهد شد .

2 آموزش ضبط مکالمات تلفنی در گوشی های اندرویدی با نرم افزار ACR

 

۳. در بخش تنظیمات ضبط می توانید تعیین کنید که آیا مکالمات نگه داری شده بعد از صحبت کردن حذف شود و موارد دیگری که به صورت فارسی همانند تصویر زیر مشاهده می کنید .

3 آموزش ضبط مکالمات تلفنی در گوشی های اندرویدی با نرم افزار  ACR

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *