چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / بانوان / طرح ناخن کهکشانی

طرح ناخن کهکشانی

شما هم دوست دارید طرح کهکشان را روی ناخن هایتان داشته باشید؟ با یک اسفنج کوچک و چند رنگ می توانید این طرح را به سادگی روی ناخن هایتان داشته باشید! همانطور که میدانید طرح کهکشانی امسال خیلی مد است! روی شلوارهای طرح دار و ساپورت ها هم این طرح و رنگ بسیار دیده می شود!

مدل ناخن طرح کهکشان

مواد مورد نیاز طرح ناخن کهکشانی

  • لاک تیره برای رنگ پایه
  • رنگ روشن برای پایه ستاره ها
  • دو یا سه لاک براق برای ایجاد کردن ستاره ها
  • اسفنج آرایشی
  • یک تکه کاغذ
  • برق ناخن اکلیل دار

مرحله اول طرح ناخن کهکشانی:

رنگ زمینه را بزنید و اولین ستاره ها را ایجاد کنید!

از رنگ تیره استفاده کرده یا سرمه ای خیلی تیره و یا مشکی، یک یا دو لایه روی هر ناخن بزنید . سپس اسفنج را در یک لاک رنگ روشن بزنید ( در اینجا از سبز کمرنگ استفاده شده) و روی ناخن هایتان بزنید خیلی نازک و آهسته و سپس بگذارید خشک شود. این اولین ستارگان شما را تشکیل می دهد.

مرحله دوم طرح ناخن کهکشانی:

ایجاد کردن ستاره ها

از اسفنج استفاده کرده و آن را خیلی آهسته در لاک براق (دراینجا صورتی استفاده شده) بزنید و روی ناخنتان بزنید خیلی آهسته. اگر لاک زیادی به اسفنج چسبید آن را با کاغذ بگیرید. بین هر بار که رنگ را به ناخن می زنید یکی دو دقیقه صبر کنید تا قبلی خشک شود. هر تعداد رنگ که می خواهید بزنید استفاده کنید.

مرحله سوم طرح ناخن کهکشانی:

زدن برق ناخن و لایه آخر

با زدن برق ناخن اکلیلی ستاره ها را در سطح آخر اضافه کنید. پیشنهاد می شود از برق ناخنی استفاده شود که اندازه اکلیل هایش کوچک و بزرگ باشد بدین ترتیب حالت طبیعی بیشتری خواهد داشت.

این آموزش حاوی ویدئو آموزشی هم هست که برای دریافت آن فعلا باید در قسمت نظرات آدرس ایمیلتان را وارد کنید تا ویدئو برای شما ایمیل شود!

مدل ناخن طرح کهکشان

منبع:salambano.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *