جمعه , ۱ تیر ۱۳۹۷
قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس قالب وردپرس
خانه / بانوان / مدل مو جمع فرانسوی

مدل مو جمع فرانسوی

در آرایش مو اصطلاحی هست به اسم messy برگردان فارسی آن شلوغ پلوغ و آشفته معنی میدهد و من خودم به شخصه مدل های آشفته را دوست دارم! این مدل هم یکی از آن هاست یعنی حتما لزومی ندارد موها کاملا صاف و جمع شده باشند کمی مو آویزون باشه هم ایرادی ندارد! برعکس مدل را مدرن تر می کند. حال بریم سراغ این مدل راحت که بسیار سریع انجام می شود! و در آخر نیز نتیجه مطلوب و شیکی به همراه دارد! این مدل یک مدل کلاسیک است با لباس هایی مثل کت دامن، کت شلوار یا بلوز شلوارهای مجلسی که معرکه است ولی وقتی شلوغ پلوغ درستش کنید یک مدل اسپرت هم می تواند باشد و از رسمی بودنش کم میشه! برای مهمانی های عصر و حتی توی خونه هم مدل خوب و راحتیست.

 مدل مو جمع فرانسوی

آموزش مدل مو جمع فرانسوی

مدل مو جمع فرانسوی

  1. موهاتون را اسپری بزنید و با انگشتانتان کمی پفیش کنید مانند تصویر
  2. شانه تان را بردارید و کمی آنها را منظم کنید. کمی آنها را به یک طرف مایل کنید. در این مدل بهتر است فرق نداشته باشید با کمک شانه فرقتان را بپوشانید.
  3. با کمک انگشتانتان موهایتان را شانه کنید گویی می خواهید دم اسبی کنید.
  4. تا انتهای موها بروید و شروع به رول کردن انتهای موها کنید در این تصویر به سمت چپ رول شده است. رول کردن را تا زمانی که به سر برسید ادامه دهید وقتی به سرتان رسیدید می توانید کمی پف دهید و شل کنید.
  5. با استفاده از سنجاق سر موهای جمع شده را به سایر موهایتان سنجاق کنید. پف قسمت رول شده را نخوابانید بعد از چند بار تمرین یاد میگیرید چگونه سنجاق بزنید که نه سنجاق ها دیده شوند و نه موهایتان باز شود یا پفش بخواید. در آخر مجدد اسپری بزنید .

منبع:salambano.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *